Δευτέρα 8 Σεπτεμβρίου 2008

Σπάρτη - Παναργειακός

Νικητής αναδείχθηκε ο Παναργειακός στην Σπάρτη με σκορ 3-1. Το σκορ του πρώτου ημιχρόνου ήταν 0-0, αλλά ο Παναργειακός ανέβασε στροφές στο δευτερο ημίχρονο σημειώνοντας τρία γκολ. Τα γκολ πέτυχαν οι Κατσαρός στο 47' και Παναγιωτόπουλος στο 50', 65'. Το σημαντικό στο φιλικό ήταν η εμφάνιση του Σετράρο σε όλη την διάρκεια του αγώνα. Επίσης δοκιμάστηκε και ο Ισούφι(20χρονος Αλβανός επιθετικός) από τον Αργέα.

Η σύνθεση ήταν : Κατσαούνης, Χαρίσης , Σοφός , Νώτης, Ταξιάρχης , Μεσέρδης , Λετιέρι , Φερέτι , Γκολέμης , Ζυγούρης , Σετράρο. Επαιξαν και οι: Παλιγκίνης, Σούρσος, Δρούλιας, Πλεμμένος, Αντωνόπουλος, Κατσαρός, Παναγιωτόπουλος, Φασουλής, Ισούφι, Κουτσοδήμος.